2. Черно Море
  3. Черно море започна контролите в Турция с разгром

Черно море започна контролите в Турция с разгром

„Моряците” биха грузинския Колхети с 5:0

Черно море спечели убедително с 5:0 първата си контрола по време на лагера в Турция срещу грузинския тим Колхети.

Първото попадение в срещата отбеляза Михаил Венков в 27-та минута на мача. Живко Петков удвои преднината на Черно море в 62-та минута.

В 78-та минута новото попълнение на Черно море Вилиян Бижев вкара първото си попадение в срещата за 3:0 за "моряците".

В 80-та минута Симеон Райков отбеляза за 4:0, а в 89-та минута Бижев с втория си гол мача оформи крайното 5:0.

На 3 февруари е втората проверка на турска земя на Черно море. Футболистите на Никола Спасов ще срещнат румънския Пандури.

Ето и всички „моряци”, взели участие в срещата:
1. Илия Николов, 6. Кирил Котев, 4. Михаил Венков, 5. Стефан Станчев, 10. Марк Клок, 84. Тодор Паланков, 18.  Марчин Буркхардт, 14. Георги Божилов, 13. Симеон Райков, 17. Иван Коконов , 11. Живко Петков;

След почивката в игра се появиха: 40. Александър Чанович, 91. Живко Атанасов, 24. Слави Сталев, 7. Бекир Расим, 19. Матиас Курьор, Вилиан Бижев, Тони Стоичков;

НА "ТИЧА": Много битка и драма - 0:0 (ВИДЕО)